YAZILIM GELİŞTİRME

Müşterilerimize bir yazılım evi olarak hizmet vermekteyiz.

LEO Mühendislik olarak, yüksek etki potansiyeli ve yıkıcı etkiye sahip projelere katılmak konusunda her zaman heyecanlıyız. Teknolojik yenilikleri çok yakından takip ediyor, mevcut müşteri kitlemiz ve seneler boyunca biriktirdiğimiz kontaklarımıza ulaşarak, bu yeniliklerin kullanıldığı bir projeler öneriyor ve işbirlikleri teklif ediyoruz.

LEO Mühendislik’te, temel bir yazılım geliştirme ekibi kurduk ve ekibimiz her yeni proje ile birlikte daha da büyüyor. Geniş yazılım geliştirme takımımız yalnızca tam zamanlı iş arkadaşlarımızdan değil, aynı zamanda proje bazlı olarak dışarıdan destek veren ekip üyelerimizden oluşuyor. Geliştiricilerimiz, yazılım mühendisliğinin neredeyse tüm alanlarına ait bilgiye sahip olmakla beraber, kendilerine özgü konularda uzmanlaşmaktadır.

Halihazırdaki yetkinliklerimiz, gömülü yazılım geliştirme, yapay zeka ve makine öğrenmesi, uygulama geliştirme, bilimsel araçlar ile algoritma tasarımları ve endüstriyel sistemler için yazılım çözümleri şeklindedir. Son zamanda üzerine çalışmaya başladığımız konular ise veri bilimi ve donanım yazılımı tasarımıdır.

LEO Mühendislik, şirket olarak kendini Otonom Sistemler Uzmanı olarak tanımlamakta olduğundan, araştırmacılarımız GPU mimarileri üzerinde derin öğrenme ve makine öğrenmesi konularına odaklanmıştır. Yakın gelecek hedeflerimiz arasında, distribütörlüğünü yaptığımız LiDAR, kamera, ataletsel sistemler, GPS vb. sensör verisinin anlamlı bilgiye dönüştürülmesi ve gerçek dünya koşullarına uyarlanması yer almaktadır.

Gömülü yazılım anlamında, donanıma özel board support package geliştirme, cihaz sürücülerinin geliştirilmesi, farklı mimariler ile entegrasyonun yapılabilmesi için farklı middlewarelerin kullanımı, masa üstü yazılımların geliştirilmesi ve bu yazılımlara çeşitli servislerin bağlanması konularında çalışmalar gerçekleştirebiliyoruz.

“Nasıl tarif edildiyse öyle” çalışan bir çözüm ortağı değiliz. En verimli çözümü bulabilmek için için müşterilerimiz ile birlikte çalışmayı tercih ediyoruz.

KABİLİYETLERİMİZ

Gömülü Yazılım

Programlama Dilleri

c-original cplusplus-original python-original

Platform, Araç ve Yapılar

linux-original raspi intel ARM Mimarileri

Derin Öğrenme ve Makine Öğrenmesi

Programlama Dilleri

c-original cplusplus-original python-original matlab

Platformlar, Araçlar ve Yapılar

caffe main-thumb-t-449747-200-vosprwwgrsgxbcuogpvzqfdrnccpscnt tensorflow NVIDIA GPUları

Uygulama Geliştirme

Programlama Dilleri

csharp-original java-original python-original

Platformlar, Araçlar ve Yapılar

qt .NET Framework

Bilimsel Programlama

Programlama Dilleri

matlab python-original

Platformlar, Araçlar ve Yapılar

ros pcl

Test Otomasyonu

Programlama Dilleri

LabView

Platformlar, Araçlar ve Yapılar

National Instruments dSpace