SİSTEM ENTEGRASYONU

Uygulama ihtiyaçlarınıza yönelik sistem entegrasyonu çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

LEO Mühendislik, GPS/INS sistemleri, LiDAR sensör ve sistemleri, GNSS sistemleri, otomotiv radarları, radar ve lazer altimetreler, kamera sistemler ve daha birçok endüstri standardı sensör sistemin temsilciliğini yapmaktadır. LEO Mühendislik, yalnızca ürün satışı gerçekleştirmemekte, müşterilerine devamlı entegrasyon teknik desteği sağlamaktadır. Bu özelliği ile LEO Mühendislik, Türkiye’de yer alan ve sensör satışı gerçekleştiren firmalardan ayrılmaktadır.

LEO Mühendislik, gömülü yazılım/donanım geliştirme, elektronik kart tasarımı, RF mikrodalga tasarım, Windows/Linux/Android platformlarında yazılım geliştirme, özgün algoritma geliştirme ile test ve ölçüm konularında uzman ekibi sayesinde, otomotiv, savunma, haritalama ve ölçme, denizcilik, madencilik, inşaat, telekomunikasyon ve imalat endüstrilerindeki müşterilerine hizmet vermektedir. Yönetim ekibimiz de, özellikle sistem mühendisliği ve hibe programları konularındaki geniş deneyimlerini müşterilerine sunmaktadır.

Bu nedenle, projeniz gereklerine yönelik spesifik bir sistem geliştirilmesi konusunda teknik uzmanlığımızı müşterilerimize sunmaktayız. Temsilciliğini yapmakta olduğumuz ürünleri bir sistem dahilinde ekonomik şekilde bir araya getirebilir, kısa sürede sizi sonuca ulaştırabiliriz. Çalışan bir prototip sunulmasının ardından, istenirse ürünün gerçek dünya şartlarında çalışması için adaptasyonu gerçekleştirebilmekte; yine seri üretim amacı ile düşünülürse, aynı ürün, seri üretilebilir şekilde uyarlanabilmektedir.

Sistem entegrasyonu rehberimizi ve kabiliyetlerimiz bölümünü inceleleyerek yeteneklerimiz konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

SİSTEM ENTEGRASYONU REHBERİMİZ

E-posta ya da telefon ile irtibat kurulduktan, ya da bir fuar/konferans etkinliğinde tanışıldıktan sonra, projenizi tümüyle anlayabilmek adına incelemelerimiz başlamaktadır. İki taraf da bir proje üzerinde geliştirme yapılması noktasında anlaştıktan sonra, öncelikle karşılıklı gizlilik anlaşmalarımızı imzalayarak süreci başlatmaktayız. Yapılması istenen işin detaylı şekilde belirlenmesini sağlamakta ve böylece, yeterince incelikli hesaplanmamış projelerin her iki tarafa da zaman ve para kaybettirmesinin önüne geçmekteyiz.

Yapılacak iş belirlendikten sonra, konu ile ilgili araştırmacılarımız detaylı bir literatür taraması gerçekleştirirken, aynı zamanda projede karşılaşılabilecek zorlukların nasıl aşılacağı ile alakalı olarak akademik danışmanlıklara başvurulur. Proje konusu ile ilgili bir akademik danışman ile halihazırda çalışılmamakta ise, öncelikle bu akademik danışmana ulaşılması öncelik haline getirilir. Bu çalışmalar sonucunda, projenin fizibilitesi (ekonomik ve teknik olarak) çıkarılmış olur.

Eğer proje fizibilitesi olumlu şekilde sonuçlanmış ise, teklifleme ve zaman çizelgesinin oluşturulması aşamasına geçilir. Bu çalışmalar esnasında, proje geliştirme süreçlerindeki tüm masraflar değerlendirilir ve bütçe net bir şekilde ortaya koyulur. Sonuç olarak teklif ve zaman çizelgesi müşteriye iletilir ve değerlendirmesi beklenir. Eğer teklif ve zaman çizelgesi olumlu değerlendirilirse kontrat aşamasına geçilir.

Kontratın imzalanmasından sonra, istenen ürün için tasarım ve üretim çalışmalarına başlanır. Bu süreç içerisinde birden çok konsept tasarım ortaya çıkarılır ve bu tasarım ürünü, proje başlangıcında belirlenmiş olan test koşullarına göre test edilir.

Tasarım ve üretim aşamasında, tüm gelişmeler düzenli olarak izlenir, bütçe & masraf analizleri ve projenin kalan süresi takip edilerek proje planının gerisinde kalınmadığından emin olunur.

Geliştirme süreçleri tamamlandıktan sonra, bir prototip ürün ortaya çıkar. Bu prototipin test sonuçları da kontratın gereklerini sağlamak üzere müşteriye teslim edilir.

Prototip aşaması tamamlandıktan sonra, müşteri ürünün seri üretiminin yapılmasına karar verirse, müşteri ile birlikte çalışarak bu uyarlama süreçlerinde faaliyetler gerçekleştirilir. Tüm geliştirme süreçleri tamamlandıktan sonra, takımımız ilgili ürün/sistem ile ilgili teknik destek ve bakım çalışmalarını yürütmek üzere hazır bekler.

KABİLİYETLERİMİZ