DONANIM GELİŞTİRME

LEO Mühendislik, toplamda 30 senelik deneyime sahip bir donanım tasarımcı ekibine sahiptir. Donanımın, teknoloji içerisindeki vazgeçilmez yerini anlıyor ve kabul ediyoruz. Bu nedenle, çalışmalarımız arasında her zaman yazılımı donanım ile desteklemekteyiz. LEO Mühendislik, gömülü donanım tasarımı merkezli bir mühendislik şirketidir.

Donanım tasarımı gerektiren, yüksek etki potansiyeli ve yıkıcı etkiye sahip projelere katılma konusunda her zaman istekliyiz. Şirket olarak iş geliştirme metodumuz, müşterilerimizi, en son teknolojik gelişmeler ve sensör/sistemlerden haberdar etmek, böylece müşterilerimizin kendi iş segmentlerinde en yeni teknolojileri uygulamasını sağlamaktır. Yüksek güvenilirlik gerektiren maliyet efektif gömülü donanım tasarımında özelleşmekteyiz ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde donanımlıyız.

Genellikle, sensör füzyonu ekseninde çalışıyor, ve distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz çeşitli sensörlerin ve sistemlerin entegrasyonunu sağlıyoruz. Bir sistem entegratörü olarak, sensörler arasında yer alan arayüzlerin geliştirilmesi ve böylece tamamlanmış sistemler ortaya çıkarma konusunda faaliyet gösteriyoruz. Ürün geliştiriciler olarak, ihtiyaçlarınıza özel olarak, yazılım ve donanım ögelerinden oluşan komple gömülü ürünleri sıfırdan tasarlayabiliyoruz.

Yeteneklerimiz, yalnızca bunlar ile sınırlı olmamakla beraber, MCU bazlı devre tasarımı, FPGA bazlı devre tasarımı, baskı devre tasarımı, sofistike RF, analog ve güç sistemlerinin tasarımı şeklinde özetlenebilir.

KABİLİYETLERİMİZ

Mimari MCU DSP FPGA
 Texas Instruments Texas Instruments Altera
 ST Microelectronics Analog Devices Xilinx
 NXP TI C6000 Series
Renesas DaVinci
Freescale OMAP
ARM7
ARM9
ARM11
ARM Cortex-M3
ARM Cortex-M4
ARM Cortex-A5
PowerPC
x86
Arayüzler Bağlanabilirlik Seri Multimedya Depolama Kullanıcı Arayüzü Diğer
USB UART Ses SSD LCD GPIO
 Ethernet SPI  Video SATA LVDS A/D
 CAN  I2C Kamera Flash HDMI D/A
 Bluetooth  SDRAM  DVI  Analog
 WiFi  SD/MMC  Tuş Takımı
 PCIe

UZMANLIKLARIMIZ